Підручники для школи

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 96" Дніпровської міської ради, Новокодацький район, м.Дніпро

 





Олімпіади, конкурси, інтелектуальні змагання для учнів

 

 

 

2016 - 2017 навчальний рік

 

Переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2016-2017 н.р. стали учні нашої школи:

 

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Хімія

1 ІІІ Протас Денис 9-А Колесник Зоя Олександрівна

Фізика

2 ІІІ Дуда Володимир 11 Касьянов Богдан Олександрович

Інформатика (Програмування)

3 ІІІ Дуда Володимир 11 Касьянов Богдан Олександрович

 

Відповідно до Наказу відділу освіти Новокодацької районной у місті Дніпро ради від 12.12.2016 р. № 81 "Про підсумки районних відбіркових турів з предметів базового компоненту в 2016-2017 н.р.переможцями стали учні нашої школи:

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Російська мова та література
1 І Жиган Дар’я 11 Курченко Тамара Михайлівна
2 І Алєксандрова Юлія 8-Б Курченко Тамара Михайлівна
3 І Цекова Олена 9-Б Курченко Тамара Михайлівна
4 ІІ Іващенко Василь 9-Б Курченко Тамара Михайлівна
5 ІІІ Протас Денис 9-А Бондаренко Алла Валеріївна
6 ІІІ Лазарева Поліна 10 Моргуль Наталія Леонідівна
Математика
1 ІІІ Романюк Владислав 8-А Шкоп Віра Григорівна
2 ІІІ Кая Анастасія 10 Федченко Ганна Іванівна
3 ІІІ Дуда Володимир 11 Федченко Ганна Іванівна
4 ІІІ Руденко Владислав 11 Федченко Ганна Іванівна
Біологія
1 ІІ Мінєєв Артем 8-В Лимар Ольга Миколаївна
2 ІІ Ляхова Анастасія 10 Лимар Ольга Миколаївна
Історія
1 ІІІ Романюк Владислав 8-А Шелюжко Микола Вікторович
Правознавство
1 ІІ Протас Денис 9-А Шелюжко Микола Вікторович
Технічна праця
1 І Мануйленко Юрій 9-Б Онищук Петро Іванович
2 І Рягузов Дмитро 11 Онищук Петро Іванович
Англійська мова
1 ІІ Протас Денис 9-А Штефанко Марина Геннадіївна
2 ІІІ Нечипоренко Роман 8-Б Петроенко Вікторія Анатоліївна
3 ІІІ Завтур Анастасія 10 Петренко Вікторія Анатоліївна

Фізика

1 ІІ Мацопросенко Іван 7-А Касьянов Богдан Олександрович
2 ІІ Дуда Володимир 10 Касьянов Богдан Олександрович
3 ІІІ Кая Анастасія 10 Касьянов Богдан Олександрович
4 ІІІ Цекова Олена 9-Б Касьянов Богдан Олександрович
5 ІІІ Алєксандрова Юлія 8-Б Касьянов Богдан Олександрович
Хімія
1 І Протас Денис 9-А Колесник Зоя Олександрівна
Інформатика (Програмування)
1 І Дуда Володимир 11 Касьянов Богдан Олександрович
Інформатика (Офіс)
1 ІІ Голота Микита 10 Касьянов Богдан Олександрович
2 ІІІ Рягузов Дмитро 11 Касьянов Богдан Олександрович

ОТМ, художня культура

1 І Лахно Вероніка 8-А Іванцова Лілія Миколаївна
2 ІІ Артьомова Марія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
3 ІІІ Лорман Максим 5-А Іванцова Лілія Миколаївна
4 ІІІ Заскока Анастасія 9-А Іванцова Лілія Миколаївна
5 ІІІ Буко Марія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна

 

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2017»

16 березня в школі пройшов Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру – 2013», в якому взяли участь 153 учня 2-11 класів (координатор – вчитель математики Тивонюк Галина Михайлівна)

Цікаві логічні задачі заохочують до участі у конкурсі "Кенгуру" все більше учнів школи.

 

Рівень МАЛЮК 2 МАЛЮК 3-4 ШКОЛЯРИК КАДЕТ ЮНІОР ВИПУСКНИК
Клас 2 3 4 Разом 5 6 Разом 7 8 Разом 9 10 Разом 11
Кількість 17 17 14 31 19 11 30 11 27 38 21 14 35 2

 

 

 

Міський конкурс читців "О слово рідне , хто без тебе я"

10 березня 2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся традиційний міський конкурс читців "О слово рідне, хто без тебе я!", присвячений роковинам від дня народження Т. Г. Шевченка. У конкурсі взяла участь учениця 11 класу Рогожа Анна.

Анна представила на суд жюрі вірш Ліни Костенко "Доля".

 

  

 

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»-2017

Цього року 30 учнів з 3-11 класів взяли участь в конкурсі з англійської мови

 

Інформація

про проведення районного туру міського конкурсу читців

української поезії

 

З метою виховання підростаючого покоління на зразках класичної та сучасної поезії, формування естетичного смаку засобами художнього читання у ПТДЮ 8.02–09.02.2017 р. було проведено районний  тур конкурсу читців  поезії.  

Згідно з  Положенням, до участі у конкурсі запрошувалися юні читці трьох вікових категорій: 8 – 11 років, 12 – 15 років,  16 – 18 років. Учасники повинні були продемонструвати високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури, дикції, логічного мовлення при виконані уривка з твору Т.Г.Шевченка або сучасних українських поетів.

Місця розподілилися наступним чином:

 

                                  І місце

1.     Кошевий Данило – СЗШ №96;

2.     Рогожа Анна  - СЗШ №96

                                  ІІІ місце

1.        Ланцов Денис – СЗШ №96

 

До участі  у міському турі конкурсу читців української поезії, який буде проходити у міському Палаці 10 березня 2017 р., журі рекомендовано:

1. Рогожу Ганну  - СЗШ №96.

До участі у міському конкурсі «Зоряне коло» у номінації «Читці», який буде проходити у міському Палаці у квітні, журі рекомендовано:

1. Рогожу Ганну  - СЗШ №96.

2.  Кошевого Данилу – СЗШ №96.

 

У Ліцеї інформаційних технологій проведено нагородження переможців ТУРІНТЕЛ – 2016

 
Учень 9-Б класу Протас Денис посів ІІ місце і був нагороджен цифровою камерою. Щиро вітаємо!

   

 

 

Учні школи взяли участь в районному конкурсі на кращого виконавця української сучасної та класичної поезії "І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже"

РРогожа Анна (11 клас) і Кошевий Данило (8-Б клас) визнані переможцями! Ланцов Денис (3-А клас) посів ІІ місце. Вітаємо!

 

Рогожа Анна (11 клас) виконала вірш Ліни Костенко "Доля" Кошевий Данило (8-Б клас) виконал диптих Ліни Костенко "Чайка на крилах"
Наші переможці! Ланцов Денис (3-А клас) виконал вірш Степана Бандуренка "Кіт-агресор"
 

 

В школі відбувся VII Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

 
У конкурсі взяли участь учні 3 - 9 класів

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Президентом України оголошено роком англійської мови.

 

     

 

Підсумки проведення I етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

 
Вітаємо Миндиграл Маргариту (3-А клас) і Васюка Максима (5-А клас), яки посіли ІІІ місце!

 

 

 

 

 

У міському палаці дітей та юнацтва пройшов фестиваль творчості "Лідер - Фест"

 

   Лідер шкільного парламенту, учениця 11 класу Рогожа Анна перемогла у номінації "Художнє читання". Щиро вітаємо!

На суд жюрі Анна представила монолог Катерини з п'єси О.М.Островського "Гроза".

 

   

   

Більше фото дивись у фотогалереї

 

 

 

 

Районний конкурс юних літераторов "Собори наших душ"

 

 

Вітаємо Мироненко Іванну (8-А клас), яка посіла ІІ місце у номінації "Проза"!
 

 

 

 

 

Районний тур міського конкурсу "Півгодинки на цікавинки" для учнів 3-4 класів

 
Команда 3-А класу (вчитель Шкут Н.В.) отримала перемогу в змаганні з командою 104 школи

 

 

Метою конкурсу був: розвиток активності,  логічного мислення, пам'яті, творчої  уяви та уваги, комунікативних навичок та уміння працювати в групах, формування національної свідомості, виховання любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до його культури.

Конкурсна програма передбачала подорож цікавими зупинками-завданнями, на яких учасникам було необхідно проявити кмітливість, свої уміння та навички.

1 творча зупинка – «Народ скаже, як зав’яже»:гра з прислів’ями, 10 завдань. Необхідно було продовжити прислів’я та пояснити його значення.

2 творча зупинка – «Букет квітів України». Гра лото. 10 питань з квіткового розмаїття. Необхідно назвати квітку за картинкою та відповісти на запитання про неї.

3 творча зупинка – «Народні музичні інструменти». Розгадування кросворду. 10 завдань на музичну тематику та про народні музичні інструменти.

4 творча зупинка – «Вірю-не вірю». 10 питань на екологічну тематику. 

 

   

Хто добре тренується ‒ той потім не хвилюється!

 

 

  

Вітаємо 3-А клас (класний керівник Шкут Н.В.) з почесним І місцем!

  Бажаємо подальших успіхів!

 

1/8 фіналу районної гри “Інтелект-шанс”

 
Команда юних інтелектуалів нашої школи отримала перемогу!

      

     20 жовтня 2016 року у Палаці творчості дітей та юнацтва Новокодацького району відбулася 1/8 фіналу районної гри “Інтелект-шанс”, у якому взяли участь команди юних інтелектуалів (7-8 кл) 96 і 97 шкіл нашого району. З результатом 33 бали перемогу отримала команда нашої школи.

      

Склад команди:

  1.  Александрова Юлія, 8-Б клас;
  2.  Романюк Владислав, 8-А клас;
  3.  Лизенко Ілля, 8-А клас;
  4.  Бойчук Денис, 8-А клас;
  5.  Чайка Антон, 8-А клас;
  6.  Лахно Вероніка, 8-А клас.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

 

Відбувся міський етап Всеукраїнського турніру "Юний географ"

 
Команда одинадцятикласників під керівництвом учителя географії Дерун К.І. посіла почесне ІІІ місце

У турнірі взяли участь команди 9 шкіл міста

 

     

 

 

ТУРІНТЕЛ - 2016

 
17 вересня учні школи прийняли участь в міському турі "Турінтел - 2016"

У фінал змагань потрапили:

- Александрова Юлія  8-Б клас;

- Протас Денис  9-А клас.

Серед учнів 9-х класов ІІ місце посів Протас Денис. Вітаємо призера та дякуємо учителям, що підготували фіналістів: учителя фізики Касьянова Б.А і класних керівників Петренко В.А. і Бондаренко А.В.

 

   

 

 

2015 - 2016 навчальний рік

 

 

 

 

Наші десятикласниці - кращі!

 

Рогожа Анна посіла І місце, Шиманська Дар'я - ІІ місце.

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками міського конкурсу юних ораторів "Наш дар безцінний - мова" учениця 11-А класу Ступина Марія визначена переможцем.

Для участі в конкурсі Маша вибрала тему виступу: "Улюбленому героєві віддаю своє серце" і розповіла про містера Гэтсби - героя роману Френсиса Фицджеральда "Великий Гэтсби". Переможницю підготувала учитель російської мови і зарубіжної літератури Курченко Тамара Михайлівна.

 

 

 

 

З 01.02.2016 по 15.02.2016 було проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, зокрема: формування високої культури безпеки праці, відповідального ставлення до збереження життя і здоров*я людей на робочих місцях, запобігання нещасним випадкам на виробництві. Вітаємо Лахно Вероніку (7-А клас), малюнок якої посіл ІІІ місце!

 

 8.02. – 9.02.2016 р. було проведено районний  конкурс виконавців поезії «І твоя, кобзарю, слава не вмре, не поляже». Учениця 11-А класу Ступина Марія стала переможцем.                                                                                      

 

  Вітаємо Лопата Тетяну (11-Б клас) і Бойко Ірину (11-А клас), яки стали переможцями  (І місце) в районному турі обласного конкурсу «Собори наших душ» (декоративно-ужитковий напрямок). Роботи дівчат представлено на міський тур конкурсу, де набули високої оцінки членів журі та були виставлені у Виставковій залі міського Українського центру і відмічені як найкращі.

 


Відповідно до Додатка 1 до наказу управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради від  18.01.2016  № 15 переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2015-2016 н.р. стали учні нашої школи:

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Зарубіжна література

1 ІІ Цекова Олена 8 Курченко Тамара Михайлівна
2 ІІІ Іващенко Василь 8 Курченко Тамара Михайлівна

Російська мова та література

3 І Жиган Дар’я 10 Курченко Тамара Михайлівна

Образотворче мистецтво

4 ІІІ Артемова Марія 5 Іванцова Лілія Миколаївна

 

Відповідно до наказу відділу освіти Ленінської районной у місті Днепропетровську ради від  21.12.2015 р. № 103-2 переможцями районних відбіркових    турів   з    предметів базового компоненту в 2015-2016 н.р. стали учні нашої школи:

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Російська мова та література
1 І Жиган Дар’я 10 Курченко Тамара Михайлівна
2 ІІ Алєксандрова Юлія 7-Б Курченко Тамара Михайлівна
3 ІІ Цекова Олена 8-Б Курченко Тамара Михайлівна
4 ІІІ Протас Денис 8-А Бондаренко Алла Валеріївна
5 ІІІ Галушка Ангеліна 9-Б Моргуль Наталія Леонідівна
6 ІІІ Ступіна Марія 11-А Курченко Тамара Михайлівна
Біологія
7 І Дуда Володимир 10 Лимар Ольга Миколаївна
8 ІІ Бут Ірина 11-Б Лимар Ольга Миколаївна
9 ІІІ Лазарева Поліна 9-Б Лимар Ольга Миколаївна
Історія
10 І Протас Денис 8-А Шелюжко Микола Вікторович
Технічна праця
11 І Іванов Микита 8 Онищук Петро Іванович
  ІІІ Федаш Михайло 11-Б Онищук Петро Іванович
Українська мова та література
12 ІІ Кая Анастасія 9-Б Руденко Катерина Андріївна
13 ІІ Рогожа Анна 10 Руденко Катерина Андріївна
14 ІІІ Цекова Олена 8-Б Руденко Катерина Андріївна
15 ІІІ Лопота Тетяна 11-Б Руденко Ганна Василівна

Фізика

16 ІІ Дуда Володимир 10 Касьянов Богдан Олександрович
17 ІІІ Романюк Владислав 7-А Касьянов Богдан Олександрович
18 ІІІ Цекова Олена 8-Б Касьянов Богдан Олександрович
19 ІІІ Протас Денис 8-А Касьянов Богдан Олександрович
20 ІІІ Зеркаль Роман 11-А Касьянов Богдан Олександрович
Хімія
21 ІІ Бут Ірина 11-Б Кузьменко Олена Миколаївна
22 ІІІ Цекова Олена 8-Б Кузьменко Олена Миколаївна
Географія
23 ІІІ Ступіна Марія 11-А  

ОТМ, художня культура

24 ІІ Дашко Стефанія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
25 ІІ Артемова Марія 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна
26 ІІІ Кармазіна Кристина 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна
27 ІІІ Тищенко Катерина 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна

 

За підсумками районної олімпіади хор-клас «Камертон 2015-2016 р.» хоровий колектив семикласників під керівництвом учителя Безгіновой Тетяни Федорівни посів ІІІ місце.

 

 

 


За підсумками I етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

учениця 9-Б класу Кая Анастасія посіла ІІІ місце (учитель Руденко Катерина Андріївна)

 

 

2014-2015 навчальний рік


   Згідно наказу Управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради № 10 від 06.01.2015  "Про  підсумки проведення ІІ  (міського)  етапу  Всеукраїнських учнівських  олімпіад і турнірів  з навчальних предметів  у 2014-2015 навчальному році" серед загальноосвітніх навчальних закладів лідером за кількістю призових місць стала і СШ № 96.

 

Список переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2014-2015 н.р.

 

Місце

Прізвище, ім'я переможця

Клас

ПІБ вчителя, який підготував переможця

Фізика

ІІІ Дуда Володимир 9 Касьянов Б.О.
Астрономія
ІІ Гриценяк  Олександра 8 Касьянов Б.О.
ІІ Букловський  Станіслав 11 Касьянов Б.О.
ІІ Пророка Владислав 11 Касьянов Б.О.
ІІІ Дуда Володимир 9 Касьянов Б.О.
Біологія
ІІІ Дуда Володимир 9 Лимарь О.М.
Хімія
ІІІ Дуда Володимир 9 Колесник З.О.
Географія
ІІІ Пророка Владислав 11 Дерун К. І.
Образотворче мистецтво та художня культура
І Лахно Вероніка 6 Іванцова Л.М.
ІІ Лушпа Катерина 8 Іванцова Л.М.

 

Дякуємо учасникам і вітаємо призерів!

 

Дякуємо також педагогам, які доклали багато зусиль до підготовки учнів й висловюємо побажання подальших успіхів та перемог!

 

Учениця 11-А класу Горбаченко Анастасія стала призером Х Університетьської олімпіади для школярів з англійської мови.

Олімпиада видбулася у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Подяку одержала учитель анлійськой мови Петренко В.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка ІІ місце здобула учениця 8-Б класу Гриценяк Олександра, вчитель - Руденко К.А.

 

 

 

Учениця 9-А класу Рогожа Анна (учитель - Курченко Т.М.) зайняла ІІІ місце в ІІ міськом конкурсі юних ілюстраторів художніх творів "Книга дарує натхнення".

Для участі в конкурсі Анна вибрала твір А.П.Чехова "Чайка".

 

 

Призерами міського творчого конкурсу "Ожившие реликвии" в номінації «Літературні твори. Історія однієї світлини» стали: Снитко Анастасія (ІІ місце) і Горбаченко Анастасія (ІІІ місце), учениці 11-А класу (учитель - Курченко Т.М.)

 

 

 

"І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже"

 

Ступіна Марія (10-А клас) і Рогожа Анна (9-А клас) стали призерами (ІІ місце) в районному конкурсі читців, присвяченому творчості Т.Г. Шевченка.

 

 

 


Учениця 6-А класу Мироненко Іоанна стала переможницею у районному конкурсі юних літераторів "Собори наших душ" в номінації "Проза. Журналістика".

 

 

І місце в обласному конкурсі художнього читання "Души прекрасные порывы...", присвяченому 200-річчю з дня народження М.Ю.Лермонтова, посіла учениця 9-А класу Жиган Дар'я (учитель - Курченко Т.М.)

 

 

 

 

Витяг з Н А К А З У №  102 від 15.12. 2014 р.

«Про    підсумки    районних відбіркових    турів   з    предметів базового компоненту в 2014-2015 н.р

 

 

Кращі результати показали команди школи з:

  • російської мови та літератури;
  • фізики;
  • біології.

 

 

 

1 Визначити переможцями відбіркових турів:

 

  • з російської мови та літератури: Жиган Д. (9 кл.),
  • з біології: Дуду В. (9 кл.),
  • з географії: Пророку В. (11 кл.),
  • з ОТМ, художньої  культури: Лахно В. (6 кл.)

 

2 Вважати призерами та призначити ІІ місце:

 

  • з української мови та літератури: Гриценяк О. (8 кл.),
  • з математики: Цековій О. (7 кл.), .
  • з фізики: Руденко В.(9 кл.), Дуді В. (9 кл.),
  • з хімії: Дуді В. (9 кл.),
  • з біології: Буд І. (10 кл.), Пророці В. (11 кл.)
  • з географії: Сеніну Д. (11 кл.),
  • з ОТМ, художня культура: Овчаренко К., Лушпі К. (8 кл.),
  • з трудового навчання (токарна обробка): Петруленкову Д. (11 кл.)

 

3. Вважати призерами та призначити ІІІ місце:

 

  • з української мови та літератури: Лопаті Т. (10 кл.),
  • з російської мови та літератури: Лазаревій П. (8 кл.), Протасу Д. (7 кл.)
  • з англійської мови: Горбаченко А. (11 кл.),
  • з фізики: Литовченку М. (8 кл.), Цековій О. (7 кл.),
  • з хімії: Пророці  В. (11 кл.),
  • з біології: Лазаревій П. (8кл.)

 

4. За якісне навчання та високу результативність знань учнів у районних відбіркових турах винести подяку вчителям, які підготували переможців і призерів районних відбіркових турів, а саме:

 - з української мови та літератури:  Руденко К.А., Руденко Г.В.,

- з російської мови та літератури: Моргуль Н.Л., Курченко Т.М., Бондаренко А.В.,

 - з англійської мови: Петренко В.А.,  

- з математики:  Федченко Г.І.,

- з фізики: Касьянову Б.О.

- з хімії: Кузьменко О.М.

- з біології: Лимар О.М.

- з географії: Дерун К.І.

- з ОТМ: Іванцовій Л.М.

 

5. За високий організаторський рівень та належну підготовку шкіл до проведення районних відбіркових турів з предметів базового компоненту оголосити подяку директорам шкіл:  №96 - Моргуль Наталії Леонідівні.

 

6. За організацію і проведення районних відбіркових турів винести подяку керівникам районних методичних об’єднань вчителів з предметів: Іванцовій Л.М. -  керівнику РМО вчителів ОТМ.

Протягом року учні брали участь в таких інтерактивних конкурсах, як:

 

  • Конкурс ім. П.Яцика – 9 учасників з них 2 переможці: Гриценяк Олександра – 8-Б клас (ІІІ місце), Цекова Олена – 7-Б клас (ІІ місце);
  •  «Патріот» - 72 учасників: 5 учнів – отримали срібний, 1 учень – бронзовий;
  • «Колосок 2014» (осінній) - 126 учасників: отримали сертифікати 103 учні
  • «Колосок 2015» (весняний) – 127 учасників, отримали сертифікати 89 учнів
  •  «Соняшник» - 107 учасників: 12 учнів – переможеці Всеукраїнського рівня, 26 учнів – переможці Регіонального рівня, 11 учнів – переможці на шкільному рівні, 31 учень отримали сертифікати;
  • «Кенгуру» - 104 учасників: 36 учнів отримали золоті сертифікати, 47 учнів – добрі, 21 – учасника;
  • «Левеня» - отримали сертифікати  55 учнів: 3 учні - відмінні сертифікати, 31 – добрі сертифікати;
  • «Бобер – 2014»  - 10 учасників: відмінний результат – 5 учнів, добрий – 3 учні, сертифікати – 2 учнів;
  •  «Гринвіч» - 16 учасників: 7 учнів – золоті сертифікати, 6 учнів – срібні сертифікати
  • Районний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка - 7 учасників: 1 переможець – ІІ місце Гриценяк Олександра (8-Б клас);
  • Районний конкурс диктантів до Дня словянської писемності – 2 учасника;
  • Міський конкурс художнього читання з російської мови та світової літератури: І місце – Жиган Даря (9-А клас, учитель Курченко Т.М.);
  • Міське літературно-мистецьке свято «Собори наших душ» - І місце (Мироненко М., учениця 6-А класу, учитель Шевченко М.Є.);
  •  Міський конкурс «Реліквії, що ожили» - ІІ та ІІІ місця (Снитко А., Горбаченко А., учениці 11-А класу, учитель Курченко Т.М.);
  • Районний конкурс «Душе прекрасне порывы…» -  І місце (Жиган Д., учениця 9-А класу, учитель Курченко Т.М.);
  • Міський конкурс «Душе прекрасне порывы…»- І місце (Рогожа А., учениця 9-А класу, учитель Курченко Т.М.);
  •  Обласний конкурс юних літераторів «Собори наших душ», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка - ІІІ місце  (Мироненко М., учениця 6-А класу, учитель Шевченко М.Є.).

 

 

2013-2014 навчальний рік

 

Підведені підсумки шкільних районних олімпіад 2013-2014 уч. рік. Найбільша кількість призових місць у нашої школи - 37. Це І загальнокомандне місце!

 

Кращі результати показали команди школи з:

  • української мови і літератури;
  • фізики;
  • хімії; 
  • географії;
  • ОТМ;
  • фізичної культури.

 

Переможцями відбіркових турів визначено:

  • з української мови та літератури:   Жиган Д. (8 кл.);
  • з російської мови та літератури:    Жиган Д. (8 кл.);
  • з фізики:   Кручініну Н. (7 кл.);
  • з біології:   Дуду В. (8 кл.);
  • з географії:   Пророку В. (10 кл.);
  • з ОТМ, художня культура:   Лахно В. (5 кл.),   Степаренко А. (9 кл.);
  • з програмування:   Середа М. (11 кл.)

 

Вважати призерами та призначити ІІ місце:

  • з української мови та літератури:   Кручініній Н. (7 кл.);
  • з російської мови та літератури:   Кручініній Н. (7 кл.),   Бут І. (9 кл.);
  • з англійської мови:   Тищенко М. (9 кл.);
  • з фізики:   Танцюрі М. (7 кл.);
  • з хімії:   Дуді В. (8 кл.);
  • з географії:   Кручініній Н. (7 кл.),   Дуді В. (8 кл.),   Сєніну Д. (10 кл.);
  • з правознавства:  Сєніну Д. (10 кл.);
  • з ОТМ, художня культура:   Заскоці А. (6 кл.),   Лушпі К. (7 кл.),

 

Вважати призерами та призначити ІІІ місце:

  • з української мови та літератури:   Семенюк Є. (11 кл.);
  • з російської мови та літератури:   Гриценяк О. (7 кл.),   Люханову О. (9 кл.),   Семенюк Є. (11 кл.);
  • з математики:   Дуді В. (8 кл.),   Пророці В. (10 кл.),   Танасієнко Д. (11 кл.);
  • з фізики:   Дуді В. (8 кл.),   Рягузову Д. (8 кл.),   Пророці В. (10 кл.);
  • з хімії:   Букловському С. (10 кл.);
  • з географії:   Люханову О. (9 кл.);
  • з історії:   Сєніну Д. (10 кл.);
  • з ОТМ, художня культура:   Овчаренко К. (5 кл.),   Рудзей Ю. (9 кл.);
  • з економіки:  Танасієнко Д. (11 кл.);
  • з фізичної культури:   Ніколеєвій К. (11 кл.),   Манзюку І. (11 кл.)

 

В і т а є м о   п е р е м о ж ц і в !

 

 

2012-2013 навчальний рік

 

              Згідно наказу МОН, молоді та спорту України були проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році. СЗШ №96 здобула найбільшу кількість призових місць (1 загальнокомандне місце)

 

Російська мова:

2 місце - Дуда Володимир

3 місце – Филипська Олена

Математика:

3 місце – Фархадов Заур

Фізика:

3 місце – Дуда Володимир

Астрономія:

3 місце – Снітко Анастасія

Правознавство:

3 місце – Сенін Дмитро

Образотворче мистецтво та художня культура:

3 місце – Заскока Анастасія

                  Галушка Ангеліна

                   Капустіна Олена

За результатами участі учнів у мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченко

1 місце – Кручініна Наталія

2 місце – Жиган Дар”я

 

За результатами у конкурсах і турнірах (ІнтелЕко Україна та Інтел-Техно та інші)

Переможцями стали:

  • Соловйова Наталія «Подорож в часі» астрономія
  • Манделіна Анастасія «Комплексний аналіз випромінення Сонця» фізика
  • Кистенов Яків «Вітряк на колесах, або як отримати додатково енергію під час руху автомобіля» фізика