Підручники для школи

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 96" Дніпровської міської ради, Новокодацький район, м.Дніпро

 





Наші досягнення

Реалізація програми «Обдарована молодь»

 

 

         Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. Впровадженню в життя цього принципу сприяє спільна діяльність практичного психолога школи та педагогів. Зміст роботи з обдарованими дітьми включає низку завдань, а саме: виявлення обдарованості дітей та максимальне сприяння їхньому розвитку.

Одним із основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. Впровадженню в життя цього принципу сприяє спільна діяльність практичного психолога школи та педагогів. Зміст роботи з обдарованими дітьми включає низку завдань, а саме: виявлення обдарованості дітей та максимальне сприяння їхньому розвитку.

     З цією метою щорічно поповнюється інформаційно-аналітичний банк «Обдарована молодь». У 2020-2021 навчальному році він нараховував 598 учнів:

  • художня обдарованость – 64  учні;
  •  соціальна обдарованость – 76 учнів;
  • рухова обдарованость – 243 учні;
  • творча обдарованость – 117 учнів;
  •  інтелектуальна обдарованость – 98 учнів.

     У школі створені відповідні умови для розвитку творчої обдарованості учнів. Програмою передбачено розвиток творчих здібностей школярів, формування інтелектуальної еліти в школі, створення умов для стимуляції та самореалізації учнів. Психологом школи проводиться дослідження рівня готовності до навчання, рівня сформованості рівня знань і умінь учнів. Розроблена пам’ятка для вчителів і батьків, які працюють з обдарованими учнями.  Зібрано в методичному кабінеті школи нормативні документи, що регламентують роботу з обдарованими учнями. З цією ж метою щороку проводиться розробка варіативної частини навчального плану. Певна частина годин використовується для проведення додаткових індивідуальних занять за предметами навчального плану.

    У 2020-2021 навчальному році вчителі школи проводили індивідуальні заняття (українська мова, хімія, зарубіжна література, математика, «Захист Вітчизни»), працювали спецкурси, курси за вибором такі, як: «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» «Психологія спілкування», «Екологічна абетка», «Алгебраїчне розв’язування задач », «Українознавство» тощо. Цікавими були предметні тижні з української мови та літератури,  образотворчого мистецтва, тиждень початкової школи, математики.

         Учні брали участь в таких інтерактивних конкурсах, як:

  Ø Конкурс ім. П.Яцика –7 учасників з них 1 переможець: Кузьменко Марія, 6-А клас – ІІ місце;

  Ø  «Патріот» - 46 учасників: 3 учні – отримали золотий сертифікат, 2 учні – отримали срібний, 5  учнів – бронзовий;

  Ø  «Колосок 2020» (осінній) – 148 учасників: отримали сертифікати  127 учні

  Ø «Колосок 2021» (весняний) – 127 учасників,отримали сертифікати           89 учнів;Ø «Соняшник» - 56 учасників: 5 учні – переможці Всеукраїнського рівня, 16 учнів – переможці Регіонального рівні, 35 учнів отримали сертифікати;Ø «Кенгуру» (осінній) – 109 учасників: 49 учнів – відмінний результат, 37 учні – добрий, 18 – учасників;

 Ø «Кенгуру» (весняний) – 152 учасника: 50 учні отримали золоті сертифікати, 76 учнів – добрі, 26 – учасника;

 Ø «Гринвіч» - 40 учасника: 8 учнів – золоті сертифікати, 12 учні – срібні сертифікати, 1 учень – бронзовий сертифікат.

 

 

 

 

                                         

  


 

    

     Призери олімпіад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021 - 2022 навчальний рік

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Українська мова та література

1 І Кузьменко Марія 7-А Хусточко Леся Іванівна
Історія
2 ІІ Васюк Максим 10 Мінаєва Ельвіра Василівна
Математика
3 ІІ Кузьменко Марія 7-А Шкоп Віра Григорівна
Англійська мова
4 ІІІ Горобець Євгенія 10 Клименко Маргарита Володимирівна
Конкурс знавців Української мови імені Петра Яцика
5 І Гуторова Олександра 4-А Шкут Наталія Вікторівна
6 ІІ Дуда Світлана 4-А Шкут Наталія Вікторівна

 

Переможці І (відбіркових) турів з предметів базового компоненту в 2021-2022 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Українська мова та література
1 ІІ тур* Дорошенко Катерина 11 Руденко Катерина Андріївна
2 ІІ тур* Каніщева Анастасія 11 Руденко Катерина Андріївна
3 ІІ тур* Кузьменко Марія 7-А Хусточко Леся Іванівна
Історія
1 ІІ тур* Васюк Максим 10 Мінаєва Ельвіра Василівна
2 ІІ тур* Величко Максим 10 Мінаєва Ельвіра Василівна
Математика
1 ІІ тур* Александрова Вікторія 9-Б Федорова Катерина Іванівна
2 ІІ тур* Кузьменко Марія 7-А Шкоп Віра Григорівна
3 ІІ тур* Богдан Захар 7-А Шкоп Віра Григорівна
4 ІІ тур* Федорченко Ростислав 7-А Шкоп Віра Григорівна
5 ІІ тур* Дуда Світлана 4-А Шкут Наталія Вікторівна
Біологія
1 ІІ тур* Горобець Євгенія 10 Гаража Марина Олександрівна
2 ІІ тур* Мажара Дар'я 9-Б Лимар Ольга Миколаївна
Англійська мова
1 ІІ тур* Горобець Євгенія 10 Клименко Маргарита Володимирівна
2 ІІ тур* Дорошенко Катерина 11 Петренко Вікторія Анатоліївна
 
 Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
1 І Дорошенко Катерина 11 Хусточко Леся Іванівна
2 І Дуда Світлана 4-А Шкут Наталія вікторівна
3 ІІ Каніщева Анастасія 11 Хусточко Леся Іванівна
4 ІІІ Васюк Максим 10 Руденко Катерина Андріївна
5 ІІІ Клочко Ярослав 5-А Котеленець Ніна Федорівна

 

ІІ тур* - учасник отримав право брати участь у ІІ турі олімпіади

 

 

2019 - 2020 навчальний рік

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Географія

1 ІІІ Романюк Владислав 11 Дерун Катерина Іванівна
Астрономія
2 ІІ Рягузов Андрій 11 Касьянов Богдан Олександрович
ОТМ, художня культура, мистецтво
3 ІІ Кулак Марія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
4 І Кучер Анна 7-Б Іванцова Лілія Миколаївна
5 ІІ Дуднік Ольга 7-Б Іванцова Лілія Миколаївна

 

Переможці районних відбіркових турів з предметів базового компоненту в 2019-2020 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Хімія
1 І Александрова Юлія 11 Кузьменко Олена Миколаївна
Географія
2 І Романюк Владислав 11 Дерун Катерина Іванівна
3 ІІІ Васюк Максим 8-А Дерун Катерина Іванівна
4 ІІІ Литовченко Олексій 9-Б Дерун Катерина Іванівна
Історія
5 ІІ Васюк Максим 8-А Налівкіна Альбіна Петрівна
6 ІІІ Проскурін Костянтин 9-Б Налівкіна Альбіна Петрівна
Математика
7 ІІІ Александрова Вікторія 7-А Федорова Катерина Іванівна
8 ІІІ Дорошенко Катерина 9-Б Федченко Ганна Іванівна
9 ІІІ Александрова Юлія 11 Шкоп Віра Григорівна
10 ІІІ Романюк Владислав 11 Шкоп Віра Григорівна
11 ІІІ Гавриленко Максим 11 Шкоп Віра Григорівна
Правознавство
12 ІІІ Ксіонда Єгор 10 Шелюжко Микола Вікторович
Англійська мова
13 ІІІ Чухно Іван 8-А Танцюра Олена Вікторівна
Фізика
14 ІІІ Дорошенко Катерина 9-Б Касьянов Богдан Олександрович
15 ІІІ Александрова Юлія 11 Касьянов Богдан Олександрович
ОТМ, художня культура, мистецтво
16 І Кучер Анна 7-Б Іванцова Лілія Миколаївна
17 ІІ Дуднік Ольга 7-Б Іванцова Лілія Миколаївна
18 І Кулак Марія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
19 ІІІ Розіна Аліна 6-А Іванцова Лілія Миколаївна

 

 

 

2018 - 2019 навчальний рік

 

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Хімія

1 ІІІ Александрова Юлія 10 Кузьменко Олена Миколаївна
Фізика
2 ІІІ Александрова Юлія 10 Касьянов Богдан Олександрович
Інформатика (програмування)
3 ІІІ Прищепа Роман 11 Касьянов Богдан Олександрович
ОТМ, художня культура, мистецтво
4 І Кучер Анна 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
5 ІІ Резникова Діана 8-А Іванцова Лілія Миколаївна

 

Переможці районних відбіркових турів з предметів базового компоненту в 2018-2019 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Біологія
1 І Александрова Юлія 10 Лимар Ольга Миколаївна
2 ІІІ Протас Денис 11 Лимар Ольга Миколаївна
Географія
3 ІІІ Протас Денис 11 Дерун Катерина Іванівна
Історія
4 ІІІ Протас Денис 11 Шелюжко Микола Вікторович
Математика
5 ІІІ Романюк Владислав 10 Шкоп Віра Григорівна
6 ІІІ Александрова Юлія 10 Шкоп Віра Григорівна
7 ІІІ  Гавриленко Максим 10 Шкоп Віра Григорівна
8 ІІІ  Протас Денис 11 Федченко Ганна Іванівна
Англійська мова
9 ІІІ Нечепоренко Роман 10  
10 ІІІ Цекова Олена 11  
Фізика
11 ІІ Алєксандрова Юлія 10 Касьянов Богдан Олександрович
12 ІІІ Дорошенко Катерина 8-Б Касьянов Богдан Олександрович
13 ІІІ Мацопросенко Іван 9-А Касьянов Богдан Олександрович
14 ІІІ Кидало Данило 9-А Касьянов Богдан Олександрович
15 ІІІ Романюк Владислав 10 Касьянов Богдан Олександрович
ОТМ, художня культура, мистецтво
16 І Кучер Анна 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
17 ІІ Кулак Марія 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна
18 ІІ Резнікова Діана 8-А Іванцова Лілія Миколаївна
19 ІІІ Бакурова Анна 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
Хімія
20 І Алєксандрова Юлія 10 Кузьменко Олена Миколаївна
21 ІІ Протас Денис 11 Кузьменко Олена Миколаївна
Інформатика (програмування)
22 ІІІ Прищепа Роман 11 Касьянов Богдан Олександрович
Технічна праця
23 ІІІ Лорман Максим 7-А Онищук Петро Іванович
24 ІІІ Легкий В'ячеслав 10 Онищук Петро Іванович

 

 

 

2017 - 2018 навчальний рік

 

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Російська мова та література
1 ІІІ Цекова Олена 10 Курченко Тамара Михайлівна

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

Відповідно до додатку 1 до Наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради "Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році" від 30.01.2018  № 5

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Біологія

1 ІІІ Александрова Юлія 9-Б Лимар Ольга Миколаївна
Географія
2 ІІІ Романюк Владислав 9-А Дерун Катерина Іванівна
Російська мова та література
3 ІІ Александрова Юлія 9-Б Курченко Тамара Михайлівна
4 ІІ Цекова Олена 10 Курченко Тамара Михайлівна
ОТМ, художня культура, мистецтво
5 ІІ Лахно Вероніка 9-А Іванцова Лілія Миколаївна
6 ІІІ Гриценко Максим 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна

 

Переможці районних відбіркових турів з предметів базового компоненту в 2017-2018 н.р.

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Українська мова та література
1 ІІ Матвійчук Віталіна 7-Б Котеленець Ніна Федорівна
Біологія
2 І Александрова Юлія 9-Б Лимар Ольга Миколаївна
3 ІІІ Протас Денис 10 Лимар Ольга Миколаївна
4 ІІІ Лазарева Поліна 11 Лимар Ольга Миколаївна
Географія
5 ІІІ Кидало Данило 8-А Дерун Катерина Іванівна
6 ІІІ Романюк Владислав 9-А Дерун Катерина Іванівна
7 ІІІ Протас Денис 10 Дерун Катерина Іванівна
Математика
8 ІІ Романюк Владислав 9-А Шкоп Віра Григорівна
Англійська мова
9 ІІ Нечепоренко Роман 9-Б Петренко Вікторія Анатоліївна
10 ІІІ Сапожнікова Ксенія 8 Штефанко Марина Геннадіївна
11 ІІІ Ляхова Анастасія 11 Петренко Вікторія Анатоліївна
Фізика
12 ІІІ Мацопросенко Іван 8-А Касьянов Богдан Олександрович
13 ІІІ Алєксандрова Юлія 9-Б Касьянов Богдан Олександрович
14 ІІІ Протас Денис 10 Касьянов Богдан Олександрович
ОТМ, художня культура, мистецтво
15 ІІ Головко Максим 5 Іванцова Лілія Миколаївна
16 ІІ Свирида Микола 5 Іванцова Лілія Миколаївна
17 ІІ Гриценко Максим 5 Іванцова Лілія Миколаївна
18 ІІ Резнікова Діана 7 Іванцова Лілія Миколаївна
19 ІІ Лахно Вероніка 9 Іванцова Лілія Миколаївна
20 ІІІ Буко Марія 7 Іванцова Лілія Миколаївна
Хімія
21 ІІ Алєксандрова Юлія 9-Б Колесник Зоя Олександрівна

 

 

2016 - 2017 навчальний рік

 

12 лютого 2017 року в Дніпровському відділенні Малої академії наук України відбувся ІІ обласної) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в науковому відділенні компьютерних наук. Учень 11 класу нашої школи Руденко Владислав посів ІІІ місце в секції "Технології програмування".

Відео доповіді

 

 

 

 

Щиро вітаємо Владислава та його наукового керівника - вчителя физики та інформатики Касьянова Б.О. і бажаємо подвльших успіхів!

 

Відповідно до Додатка 1 до Наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 16.01.2017 №11 "Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016-2017 н.р."   переможцями стали учні нашої школи:

 

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Хімія

1 ІІІ Протас Денис 9-А Колесник Зоя Олександрівна

Фізика

2 ІІІ Дуда Володимир 11 Касьянов Богдан Олександрович

Інформатика (Програмування)

3 ІІІ Дуда Володимир 11 Касьянов Богдан Олександрович
Російська мова та література
4 ІІ Жиган Дар’я 11 Курченко Тамара Михайлівна
5 ІІІ Александрова Юлія 8 Курченко Тамара Михайлівна
Образотворче мистецтво
6 І Лахно Вероніка 8 Іванцова Лілія Миколаївна

 

Відповідно до Наказу відділу освіти Новокодацької районной у місті Дніпро ради від 12.12.2016 р. № 81 "Про підсумки районних відбіркових турів з предметів базового компоненту в 2016-2017 н.р." переможцями стали учні нашої школи:

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Російська мова та література
1 І Жиган Дар’я 11 Курченко Тамара Михайлівна
2 І Алєксандрова Юлія 8-Б Курченко Тамара Михайлівна
3 І Цекова Олена 9-Б Курченко Тамара Михайлівна
4 ІІ Іващенко Василь 9-Б Курченко Тамара Михайлівна
5 ІІІ Протас Денис 9-А Бондаренко Алла Валеріївна
6 ІІІ Лазарева Поліна 10 Моргуль Наталія Леонідівна
Математика
1 ІІІ Романюк Владислав 8-А Шкоп Віра Григорівна
2 ІІІ Кая Анастасія 10 Федченко Ганна Іванівна
3 ІІІ Дуда Володимир 11 Федченко Ганна Іванівна
4 ІІІ Руденко Владислав 11 Федченко Ганна Іванівна
Біологія
1 ІІ Мінєєв Артем 8-В Лимар Ольга Миколаївна
2 ІІ Ляхова Анастасія 10 Лимар Ольга Миколаївна
Історія
1 ІІІ Романюк Владислав 8-А Шелюжко Микола Вікторович
Правознавство
1 ІІ Протас Денис 9-А Шелюжко Микола Вікторович
Технічна праця
1 І Мануйленко Юрій 9-Б Онищук Петро Іванович
2 І Рягузов Дмитро 11 Онищук Петро Іванович
Англійська мова
1 ІІ Протас Денис 9-А Штефанко Марина Геннадіївна
2 ІІІ Нечипоренко Роман 8-Б Петренко Вікторія Анатоліївна
3 ІІІ Завтур Анастасія 10 Петренко Вікторія Анатоліївна

Фізика

1 ІІ Мацопросенко Іван 7-А Касьянов Богдан Олександрович
2 ІІ Дуда Володимир 10 Касьянов Богдан Олександрович
3 ІІІ Кая Анастасія 10 Касьянов Богдан Олександрович
4 ІІІ Цекова Олена 9-Б Касьянов Богдан Олександрович
5 ІІІ Алєксандрова Юлія 8-Б Касьянов Богдан Олександрович
Хімія
1 І Протас Денис 9-А Колесник Зоя Олександрівна
Інформатика (Програмування)
1 І Дуда Володимир 11 Касьянов Богдан Олександрович
Інформатика (Офіс)
1 ІІ Голота Микита 10 Касьянов Богдан Олександрович
2 ІІІ Рягузов Дмитро 11 Касьянов Богдан Олександрович

ОТМ, художня культура

1 І Лахно Вероніка 8-А Іванцова Лілія Миколаївна
2 ІІ Артьомова Марія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
3 ІІІ Лорман Максим 5-А Іванцова Лілія Миколаївна
4 ІІІ Заскока Анастасія 9-А Іванцова Лілія Миколаївна
5 ІІІ Буко Марія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна

 

 

 

28 листопада 2016

Наші зірочки в сузір'ї зірок

 

Артисти шкільної театральної студії "Натхнення" одержали нові перемоги. Тепер на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Усі Зірки Галактики 2016"
 

 

23-27 листопада 2016 року в Дніпрі відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Усі Зірки Галактики 2016". У рамках конкурсу талантів дівчата і хлопці змагалися в номінаціях акторська майстерність, театральне мистецтво.

Шкільна таатральна студія "Натхнення" під керівництвом педагога-організтора Маньковськой Олександри Сергіївни стала лауреатом ІІ ступеня у середній дитячій категорії в номінації "Драматургія". На суд жюрі юні актори представили виставу "Душа подушки". 

 

 

 

Учениця 11 класу Рогожа Анна перемогла у старшій дитячій категорії в номінації "Акторська майстерність. Художнє слово". Анна виконала монолог Катерини з п'єси О.М. Островського "Гроза".

 

 

Відмічений дипломом лауреата І ступені і уривок з драматичної балади "Не забувай мене" (за п'єсою О.Дударева).

 

 


 

 

16 листопада 2016


У міському палаці дітей та юнацтва пройшов фестиваль творчості "Лідер - Фест"

 

   Лідер шкільного парламенту, учениця 11 класу Рогожа Анна перемогла у номінації "Художнє читання". Щиро вітаємо!

На суд жюрі Анна представила монолог Катерини з п'єси О.М.Островського "Гроза".

 

   

   

Більше фото дивись у фотогалереї

 

 

 

14 листопада 2016

 

Районний конкурс юних літераторов "Собори наших душ"

 

 

Вітаємо Мироненко Іванну (8-А клас), яка посіла ІІ місце у номінації "Проза"!
 

 

 

 

2015 - 2016 навчальний рік

 

 

 

Міський фестиваль дитячих театрів краси та моди - "На подіумі, юнь, краса, гармонія"

8 квітня 2016

 

Вітаємо колектив шкільного театру моди "Екстрім", який посів І місце!
 

 

Конкурсна колекція "Пори року "була представлена в номінації  "Театри моди". Керівник - педагог організатор Маньковська О.С.

 

 

 


 

 

     

 

Більше фото дивись тут>>

 

21 березня 2016

 

Міський конкурс художнього читання "Душі прекрасні пориви"

 

 

 

Наші десятикласниці - кращі!

 

Рогожа Анна посіла І місце, Шиманська Дар'я - ІІ місце.

 

 

 

 

 

 

 

10 березня 2016

 

Відбувся районний тур фестивалю краси та моди «На подіумі юнь, краса, гармонія»

 

Вітаємо шкільний театр моди «Екстрім» з перемогою!

Цього року колектив представив арт-колекцію «Пори року». У показі взяли участь 14 юних акторів-моделей

Керівник колективу - педагог-організатор Маньковська О.С.

 

      

 

9 березня 2016

 

За підсумками міського конкурсу юних ораторів "Наш дар безцінний - мова" учениця 11-А класу Ступина Марія визначена переможцем.

Для участі в конкурсі Маша вибрала тему виступу: "Улюбленому героєві віддаю своє серце" і розповіла про містера Гэтсби - героя роману Френсиса Фицджеральда "Великий Гэтсби". Переможницю підготувала учитель російської мови і зарубіжної літератури Курченко Тамара Михайлівна.

 

 

 

 

 

  23 лютого 2016

 

Шкільна театральна студія "Натхнення" стала переможцем фестивалю та отримала диплом лауреата і почесний кубок
 

Актори представили на суд професійного жюрі спектакль "Душа подушки" (лірична драма), автор - Олжас Жанайдаров.
 

Дипломами в номінації "Краща роль другого плана" нагороджені Мироненко Іванна і Миронова Ярослава.

 

 


Вітаємо юних акторів і їх художнього керівника Маньковскую Олександру Сергіївну і бажаємо їм творчого зростання, нових досягнень і звичайно - натхнення!

 

 

 

  З 01.02.2016 по 15.02.2016 було проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, зокрема: формування високої культури безпеки праці, відповідального ставлення до збереження життя і здоров*я людей на робочих місцях, запобігання нещасним випадкам на виробництві. Вітаємо Лахно Вероніку (7-А клас), малюнок якої посіл ІІІ місце!

 

 8.02. – 9.02.2016 р. було проведено районний  конкурс виконавців поезії «І твоя, кобзарю, слава не вмре, не поляже». Учениця 11-А класу Ступина Марія стала переможцем.                                                                                      

 

  Вітаємо Лопата Тетяну (11-Б клас) і Бойко Ірину (11-А клас), яки стали переможцями  (І місце) в районному турі обласного конкурсу «Собори наших душ» (декоративно-ужитковий напрямок). Роботи дівчат представлено на міський тур конкурсу, де набули високої оцінки членів журі та були виставлені у Виставковій залі міського Українського центру і відмічені як найкращі.
 

 

8 лютого 2016

 

Вітаємо колектив шкільної театральної студії «Натхнення» та їх керівника Маньковску О.С., що стали переможцями районного туру фестивалю «Театральні обрії»!

Юні актори школи стали переможцями у номінаціях :

  • «Краща режисерська робота»  -  за виставу «Душа подушки»;
  • «Краща сценічна  реалізація класики» -  за виставу «Лист незнайомки».

До участі у міському турі рекомендовано театральний колектив СЗШ № 96 з виставою «Душа подушки».

 

 

Пишаємося нашими переможцями, бажаємо творчого зросту і натхнення для наступних перемог!

 

 

Відповідно до Додатка 1 до наказу управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради від  18.01.2016  № 15 переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2015-2016 н.р. стали учні нашої школи:

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Зарубіжна література

1 ІІ Цекова Олена 8 Курченко Тамара Михайлівна
2 ІІІ Іващенко Василь 8 Курченко Тамара Михайлівна

Російська мова та література

3 І Жиган Дар’я 10 Курченко Тамара Михайлівна

Образотворче мистецтво

4 ІІІ Артемова Марія 5 Іванцова Лілія Миколаївна

 

Відповідно до наказу відділу освіти Ленінської районной у місті Днепропетровську ради від  21.12.2015 р. № 103-2 переможцями районних відбіркових    турів   з    предметів базового компоненту в 2015-2016 н.р. стали учні нашої школи:

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця
Російська мова та література
1 І Жиган Дар’я 10 Курченко Тамара Михайлівна
2 ІІ Алєксандрова Юлія 7-Б Курченко Тамара Михайлівна
3 ІІ Цекова Олена 8-Б Курченко Тамара Михайлівна
4 ІІІ Протас Денис 8-А Бондаренко Алла Валеріївна
5 ІІІ Галушка Ангеліна 9-Б Моргуль Наталія Леонідівна
6 ІІІ Ступіна Марія 11-А Курченко Тамара Михайлівна
Біологія
7 І Дуда Володимир 10 Лимар Ольга Миколаївна
8 ІІ Бут Ірина 11-Б Лимар Ольга Миколаївна
9 ІІІ Лазарева Поліна 9-Б Лимар Ольга Миколаївна
Історія
10 І Протас Денис 8-А Шелюжко Микола Вікторович
Технічна праця
11 І Іванов Микита 8 Онищук Петро Іванович
  ІІІ Федаш Михайло 11-Б Онищук Петро Іванович
Українська мова та література
12 ІІ Кая Анастасія 9-Б Руденко Катерина Андріївна
13 ІІ Рогожа Анна 10 Руденко Катерина Андріївна
14 ІІІ Цекова Олена 8-Б Руденко Катерина Андріївна
15 ІІІ Лопота Тетяна 11-Б Руденко Ганна Василівна

Фізика

16 ІІ Дуда Володимир 10 Касьянов Богдан Олександрович
17 ІІІ Романюк Владислав 7-А Касьянов Богдан Олександрович
18 ІІІ Цекова Олена 8-Б Касьянов Богдан Олександрович
19 ІІІ Протас Денис 8-А Касьянов Богдан Олександрович
20 ІІІ Зеркаль Роман 11-А Касьянов Богдан Олександрович
Хімія
21 ІІ Бут Ірина 11-Б Кузьменко Олена Миколаївна
22 ІІІ Цекова Олена 8-Б Кузьменко Олена Миколаївна
Географія
23 ІІІ Ступіна Марія 11-А  

ОТМ, художня культура

24 ІІ Дашко Стефанія 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна
25 ІІ Артемова Марія 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна
26 ІІІ Кармазіна Кристина 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна
27 ІІІ Тищенко Катерина 6-Б Іванцова Лілія Миколаївна

 

23 лист. 2015

За підсумками районної олімпіади хор-клас «Камертон 2015-2016 р.» хоровий колектив семикласників під керівництвом учителя Безгіновой Тетяни Федорівни посів ІІІ місце.

 

 

 

18 лист. 2015

За підсумками I етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

учениця 9-Б класу Кая Анастасія посіла ІІІ місце (учитель Руденко Катерина Андріївна)

 

10 лист. 2015

За підсумками відбіркового туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

учень 8-А класу Протас Денис посів І місце

 

 

 

 

9 лист. 2015

За підсумками відбіркового туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

учениця 11-Б класу Бут Ірина посіла ІІ місце, учениця 8-Б класу Цекова Олена - ІІІ місце


 

 

2 лист. 2015

За підсумками відбіркового туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови:

ІІ місце посіли: Кая Анастасія (9-Б клас), Рогожа Анна (10-А клас);
ІІІ місце посіли: Цекова Олена (8-Б клас), Лопота Тетяна (11-Б клас)

 

19 жовт. 2015
За підсумками відбіркового туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:
Дуда Володимир (10 клас) посів І місце,
Бут Ірина (11-Б клас) посіла ІІ місце,
Лазарєва Поліна (9-Б клас) посіла ІІІ місце

 

 

 

19 жовт. 2015
За підсумками відбіркового туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови:
І місце посіла Жиган Дар’я (10 клас);
ІІ місце посіли: Алєксандрова Юлія (7-Б клас), Цекова Олена (8-Б клас);
ІІІ місце посіли: Протас Денис (8-А клас), Галушка Ангеліна (9-Б клас), Ступіна Марія (11-А клас)

 

18 жовт. 2015
За підсумками міської олімпіади із зарубіжної літератури призерами стали:
учні 8-Б класу: Цекова Олена, яка посіла ІІ місце, та Іващенко Василь посів ІІІ місце

 

 

 

 

 

2014 - 2015 навчальний рік

  

На серпневій нараді педагогічних працівників Ленінського району КЗО СЗШ №96 визнаний найкращим закладом по спортивно-масовій роботі за результатами 2014-2015 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І знову "На подіумі юнь, краса, гармонія"

 

10.04.2015

 

Колекція суконь "little dress", яку представили наші дівчата на міському конкурсі у номінації «Молодіжне дефіле», традиційно відмічена нагородою

 

   

 

19.03.2015

 

Учениця 11-А класу Горбаченко Анастасія стала призером Х Університетьської олімпіади для школярів з англійської мови.

Олімпиада видбулася у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Подяку одержала учитель анлійськой мови Петренко В.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  4.03.2015

 

За підсумками ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 н.р. в номінації "Образотворче мистецтво та художня література" переможницею стала Лахно Вероніка (6-А клас). Лушпа Катерина (8-Б клас) посіла ІІ місце.

Учитель - Івінцова Л.М.

 

"На подіумі юнь, краса, гармонія"

03.03.2015

 

Колекція суконь "little dress", яку представили наші дівчата в районному конкурсі, визнана кращою у номінації «Молодіжне дефіле».

 

  

 

26.02.2015

 

Призерами міського творчого конкурсу "Ожившие реликвии" в номінації «Літературні твори. Історія однієї світлини» стали: Снитко Анастасія (ІІ місце) і Горбаченко Анастасія (ІІІ місце), учениці 11-А класу (учитель - Курченко Т.М.)

 

18.02.2015

 

"І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже"

 

Ступіна Марія (10-А клас) і Рогожа Анна (9-А клас) стали призерами (ІІ місце) в районному конкурсі читців, присвяченому творчості Т.Г. Шевченка.

 

 

   29 січ. 2015

 

 

Учениця 6-А класу Мироненко Іоанна стала переможницею у районному конкурсі юних літераторів "Собори наших душ" в номінації "Проза. Журналістика".

 

 

   Згідно наказу Управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради № 10 від 06.01.2015  "Про  підсумки проведення ІІ  (міського)  етапу  Всеукраїнських учнівських  олімпіад і турнірів  з навчальних предметів  у 2014-2015 навчальному році" серед загальноосвітніх навчальних закладів лідером за кількістю призових місць стала і СШ № 96.

 

Список переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2014-2015 н.р.

 

Місце

Прізвище, ім'я переможця

Клас

ПІБ вчителя, який підготував переможця

Фізика

ІІІ Дуда Володимир 9 Касьянов Б.О.
Астрономія
ІІ Гриценяк  Олександра 8 Касьянов Б.О.
ІІ Букловський  Станіслав 11 Касьянов Б.О.
ІІ Пророка Владислав 11 Касьянов Б.О.
ІІІ Дуда Володимир 9 Касьянов Б.О.
Біологія
ІІІ Дуда Володимир 9 Лимарь О.М.
Хімія
ІІІ Дуда Володимир 9 Колесник З.О.
Географія
ІІІ Пророка Владислав 11 Дерун К. І.
Образотворче мистецтво та художня культура
І Лахно Вероніка 6 Іванцова Л.М.
ІІ Лушпа Катерина 8 Іванцова Л.М.

 

Дякуємо учасникам і вітаємо призерів!

 

Дякуємо також педагогам, які доклали багато зусиль до підготовки учнів й висловюємо побажання подальших успіхів та перемог!

 

Витяг з Н А К А З У №  102 від 15.12. 2014 р.

«Про    підсумки    районних відбіркових    турів   з    предметів базового компоненту в 2014-2015 н.р

 

 

Кращі результати показали команди школи з:

  • російської мови та літератури;
  • фізики;
  • біології.

 

 

 

1 Визначити переможцями відбіркових турів:

 

  • з російської мови та літератури: Жиган Д. (9 кл.),
  • з біології: Дуду В. (9 кл.),
  • з географії: Пророку В. (11 кл.),
  • з ОТМ, художньої  культури: Лахно В. (6 кл.)

 

2 Вважати призерами та призначити ІІ місце:

 

  • з української мови та літератури: Гриценяк О. (8 кл.),
  • з математики: Цековій О. (7 кл.), .
  • з фізики: Руденко В.(9 кл.), Дуді В. (9 кл.),
  • з хімії: Дуді В. (9 кл.),
  • з біології: Буд І. (10 кл.), Пророці В. (11 кл.)
  • з географії: Сеніну Д. (11 кл.),
  • з ОТМ, художня культура: Овчаренко К., Лушпі К. (8 кл.),
  • з трудового навчання (токарна обробка): Петруленкову Д. (11 кл.)

 

3. Вважати призерами та призначити ІІІ місце:

 

  • з української мови та літератури: Лопаті Т. (10 кл.),
  • з російської мови та літератури: Лазаревій П. (8 кл.), Протасу Д. (7 кл.)
  • з англійської мови: Горбаченко А. (11 кл.),
  • з фізики: Литовченку М. (8 кл.), Цековій О. (7 кл.),
  • з хімії: Пророці  В. (11 кл.),
  • з біології: Лазаревій П. (8кл.)

 

4. За якісне навчання та високу результативність знань учнів у районних відбіркових турах винести подяку вчителям, які підготували переможців і призерів районних відбіркових турів, а саме:

 - з української мови та літератури:  Руденко К.А., Руденко Г.В.,

- з російської мови та літератури: Моргуль Н.Л., Курченко Т.М., Бондаренко А.В.,

 - з англійської мови: Петренко В.А.,  

- з математики:  Федченко Г.І.,

- з фізики: Касьянову Б.О.

- з хімії: Кузьменко О.М.

- з біології: Лимар О.М.

- з географії: Дерун К.І.

- з ОТМ: Іванцовій Л.М.

 

5. За високий організаторський рівень та належну підготовку шкіл до проведення районних відбіркових турів з предметів базового компоненту оголосити подяку директорам шкіл:  №96 - Моргуль Наталії Леонідівні.

 

6. За організацію і проведення районних відбіркових турів винести подяку керівникам районних методичних об’єднань вчителів з предметів: Іванцовій Л.М. -  керівнику РМО вчителів ОТМ.

 

   15 груд. 2014

У районному конкурсі шкільних прес-центрів «За газетними рядками - справи юначі" команда юних журналістів школи здобула ІІІ місце.

 

1 груд. 2014

 

На І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка ІІ місце здобула учениця 8-Б класу Гриценяк Олександра, вчитель - Руденко К.А.

 

26 лист. 2014

 

Учениця 9-А класу Рогожа Анна (учитель - Курченко Т.М.) зайняла ІІІ місце в ІІ міськом конкурсі юних ілюстраторів художніх творів "Книга дарує натхнення".

Для участі в конкурсі Анна вибрала твір А.П.Чехова "Чайка".

 

15 жовт. 2014

 

Команда Ленінського району, який представляли школи №96, 141, 143, посіла І місце у міському конкурсі «Осінній Дивограй»

 

Наша школа презентувала квіткову композицію "Барви осені"

 

8 жовт.2014

 

І місце в обласному конкурсі художнього читання "Души прекрасные порывы...", присвяченому 200-річчю з дня народження М.Ю.Лермонтова, посіла учениця 9-А класу Жиган Дар'я (учитель - Курченко Т.М.)

 

 

 

 

  27-28 вересня 2014 р. відбулися змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти м.Дніпропетровська
 

Команда Ленінського району, яку представляли учителя нашої школи Марадудін В.В., Полтавець Т.В., Касьянов Б.О., Бобильова Я.В., Соцкова А.І., Бондаревська О.В., посіла ІІ місце в конкурсі туристичної пісні та ІІІ місце на дистанції "Крос-похід".

 

 

 

 

 

Підведені підсумки шкільних районних олімпіад 2013-2014 уч. рік. Найбільша кількість призових місць у нашої школи - 37. Це І загальнокомандне місце!

 

Кращі результати показали команди школи з:

  • української мови і літератури;
  • фізики;
  • хімії; 
  • географії;
  • ОТМ;
  • фізичної культури.

 

Переможцями відбіркових турів визначено:

  • з української мови та літератури:   Жиган Д. (8 кл.);
  • з російської мови та літератури:    Жиган Д. (8 кл.);
  • з фізики:   Кручініну Н. (7 кл.);
  • з біології:   Дуду В. (8 кл.);
  • з географії:   Пророку В. (10 кл.);
  • з ОТМ, художня культура:   Лахно В. (5 кл.),   Степаренко А. (9 кл.);
  • з програмування:   Середа М. (11 кл.)

 

Вважати призерами та призначити ІІ місце:

  • з української мови та літератури:   Кручініній Н. (7 кл.);
  • з російської мови та літератури:   Кручініній Н. (7 кл.),   Бут І. (9 кл.);
  • з англійської мови:   Тищенко М. (9 кл.);
  • з фізики:   Танцюрі М. (7 кл.);
  • з хімії:   Дуді В. (8 кл.);
  • з географії:   Кручініній Н. (7 кл.),   Дуді В. (8 кл.),   Сєніну Д. (10 кл.);
  • з правознавства:  Сєніну Д. (10 кл.);
  • з ОТМ, художня культура:   Заскоці А. (6 кл.),   Лушпі К. (7 кл.),

 

Вважати призерами та призначити ІІІ місце:

  • з української мови та літератури:   Семенюк Є. (11 кл.);
  • з російської мови та літератури:   Гриценяк О. (7 кл.),   Люханову О. (9 кл.),   Семенюк Є. (11 кл.);
  • з математики:   Дуді В. (8 кл.),   Пророці В. (10 кл.),   Танасієнко Д. (11 кл.);
  • з фізики:   Дуді В. (8 кл.),   Рягузову Д. (8 кл.),   Пророці В. (10 кл.);
  • з хімії:   Букловському С. (10 кл.);
  • з географії:   Люханову О. (9 кл.);
  • з історії:   Сєніну Д. (10 кл.);
  • з ОТМ, художня культура:   Овчаренко К. (5 кл.),   Рудзей Ю. (9 кл.);
  • з економіки:  Танасієнко Д. (11 кл.);
  • з фізичної культури:   Ніколеєвій К. (11 кл.),   Манзюку І. (11 кл.)

 

В і т а є м о   п е р е м о ж ц і в !

 

На конференции освітян  Ленінського району навчальний заклад за результатами 2012-2013 р. було нагороджено кубком «Найкращий навчальний заклад освіти Ленінського району в олімпіадному русі»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні навчального закладу є перем

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

Відповідно до додатку 1 до Наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради "Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році" від 30.01.2018  № 5

 

Місце Прізвище, ім'я переможця Клас ПІБ вчителя, який підготував переможця

Біологія

1 ІІІ Александрова Юлія 9-Б Лимар Ольга Миколаївна
Географія
2 ІІІ Романюк Владислав 9-А Дерун Катерина Іванівна
Російська мова та література
3 ІІ Александрова Юлія 9-Б Курченко Тамара Михайлівна
4 ІІ Цекова Олена 10 Курченко Тамара Михайлівна
ОТМ, художня культура, мистецтво
5 ІІ Лахно Вероніка 9-А Іванцова Лілія Миколаївна
6 ІІІ Гриценко Максим 5-Б Іванцова Лілія Миколаївна
 

 

 

                                         

  


 

    

     Призери олімпіад