Підручники для школи

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 96" Дніпровської міської ради, Новокодацький район, м.Дніпро

 





План роботи на зимові канікули 2017-2018 н.р.

 

            

 

 

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

26.12.2017

Вівторок

10.00-11.00

Тематична вікторина «У світі цікавого»

1-4

Пугач А.І. Потапова Г.М.,

Каб. № 103

11.00-12.00

Літературна вітальня

5-8

Хусточко Л.І.     Теліпко  Н.В.

Каб. № 408

13.00-14.00 Засідання органів шкільного самоврядування 10-11 Маньковська О.С. Каб. педагога- організатора

14.00-16.00

Брейн-ринг з англійської мови

9-11

Петренко В.А.

Чоботар Н. Г.

Каб. № 303

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

27.12.2017

Середа

10.00-12.00 «Подорож до країни Мультляндії». Конкурс малюнків «Мої улюблені герої мультиплікаційних фільмів» 1-4 Михайлянц Р. К.  Рассохіна А. А.  Каб. № 203
12.00-13.00 Цікаве мовознавство 6-8 Курченко Т.М.      Котеленець Н.Ф. Каб. № 401
13.00-14.00 Що? Де? Коли? 7-9 Шелюжко М. В.   Теліпко Н. В. Каб. № 407
12.00-14.00 Відвідування музея «Літературне Придніпров`я» 7 Федорова К.І.  
14.00-16.00 Світ навколо нас, як його сприймати? (проблеми здорового способу життя) 10-11 Лимар О.М. Каб. біології
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

28.12.2017

Четвер

10.00-12.00 Козацькому роду нема переводу (конкурсна програма) 1-4 Потапова Г. М.   Семененко А. І. Каб. № 106
12.00-13.00 Робота гуртка «Юний художник» 6-7 Іванцова Л.М. Каб. ОТМ
12.00-14.00 Брейн-ринг з англійської мови 5-8 Штефанко М. Г. Танцюра О. В. Каб. № 411
12.00-14.00 Пісні – щедрівки 5-6 Бондаренко А.В. Каб. № 305
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

29.12.2017

П'ятниця

10.00-12.00 Новорічні масовки біля районної ялинки 1-4

Потапова Г.М.,

Шкут Н.В.

Площа Єдності
11.00-13.00 Робота гуртка «Юний художник». Конкурс малюнків "Новий рік" 5-8 Іванцова Л.М. Каб. ОТМ
12.00-14.00 Зимові розваги на свіжому повітрі 9-11

ФедченкоГ.І.

Касьянов Б. О.

Парк Глоби
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

02.01.2018

Вівторок

10.00-12.00 «Із-за горочки, з-за калиночки колядники йдуть з Україночки» 1-4 Мальцева Г.Є.      Кіндич В.О. Каб. № 207
12.00-14.00 Театральне свято «Новорічні несподіванки» 5-10

Лимар О.М.

Петренко В.А.

Каб. № 303
12.00-13.00 Робота гуртка "Юний натураліст" 6-8 Нікітюк В.І. Каб. № 408
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

03.01.2018

Середа

10.00-12.00 Робота гуртка "Театральна студія "Натхнення" 3-5 Маньковська О.С. Каб. педагога- організатора
11.00-13.00 Новорічні масовки біля районної ялинки 8-9 Шелюжко М.В. Площа Єдності
11.00-12.00 Концертна програма «Різдвяні подарунки» 1-4

Скібіна І.О.

Олексенко Л.М. Коваль Н. В.

Актова зала
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

04.01.2018

Четвер

10.00-12.00 Міс «Сніжинка» і містер «Сніговик» (конкурсна програма) 1-4

Пугач А.М.,

Шкут Н.В.

Каб. № 104
12.00-13.00 «Як на Василя» (старий новий рік) 5-6 Бондаренко А.В. Курченко Т.М. Каб. № 401
13.00-14.00 Робота гуртка «Юний художник» 5-7 Іванцова Л.М. Каб. ОТМ
12.00-14.00 Відвідування районної ялинки 5-6 Хусточка Л.І. Площа Єдності
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

05.01.2018

​П'ятниця

10.00-12.00 Новорічні масовки біля районної ялинки 1-4

Білоцерковець К.В.

Шкут Н.В.

Площа Єдності
11.00-13.00 Конкурс малюнків «Зима» (робота гуртка) 5-8 Іванцова Л.М. Каб. № 306
12.00-14.00 Зимові розваги на свіжому повітрі 7-9

Федорова К. І.

Дерун К. І.

Парк Глоби
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

09.01.2018

Вівторок

10.00-11.00 Новорічні загадки, ігри 1-4

Бондаренко О.О.

Ткачева Ю.Г.

Каб. № 107
11:00-12:00 Новорічні масовки біля районної ялинки 7-8

Федорова К.І.

Дерун К.І.

Площа Єдності
12.00-13.00 Конкурс на кращого читця віршів про наш край 5-11

Теліпко Н.В.

Хусточка Л. І.   Котеленець  Н. Ф.

Каб. № 408
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

10.01.2018

Середа

10.00-11.00 Робота гуртка "Театральна студія "Натхнення" 2-3 Маньковська О.С. Каб. педагога- організатора
11.00-14.00 Екскурсія до музею АТО 5-9

Бондаренко А.В.

Петренко В.А.

Пр. Д. Яворницького
12.00-14.00 «Ніч перед Різдвом» (літературна вікторина) 1-4

Михайлянц Р.К.

Рассохіна А.А.

Каб.  № 204
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

11.01.2018

Четвер

10.00-12.00 Робота еколого-натуралістичного гуртка 5-7 Кузьменко О.М.  Каб. біології
12.00-14.00 Подорож до країни Мультляндії 1-4

Сарданова Н. В.

Кононенко М. А.

Каб. № 102
14.00-16.00 Народні розваги у парку "Молодіжний" 9-11

Касьянов Б.О.

Федченко Г.І.

Парк Молодіжний
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

12.01.2018

​П'ятниця

10.00-12.00 Різдвяне свято «Щедрий вечір! Добрий вечір» 1-4

Козловська О.А.,

Бондаренко О.О.

Каб. № 108
12.00-14.00 Театральне свято «Новорічні несподіванки» 5-8

Хусточка Л. І.

Бондаренко А.В.

Каб. № 407
14.00-16.00 Робота гуртка "Юний натураліст" 6-7 Нікітюк В.І. Каб. № 408
Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

            

 

 

 

                             План

 роботи бібліотеки КЗО "СЗШ № 96" ДМР на зимових канікулах

2017-2018 навчального року

 

Дата

Час

Клас

Зміст роботи

Відпові дальний

26.12.2017

вівторок

09.00-10.00

1-4

Конкурс читців «В гостях у снігової королеви»

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

«Зимові зустрічі» (літературна вітальня)

11.00-12.00

9-11

«Як святкують новий рік в країнах світу» (година спілкування)

27.12.2017

середа

09.00-10.00

1-4

«Ось така зима» - літературна мандрівка по казках та оповідях про зиму

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

«Яка вона зима» (спроба стати автором казки, вірша, розповіді про зиму)

11.00-12.00

9-11

Виготовлення новорічних прикрас «Наряд для ялинки»

28.12.2017

четвер

09.00-10.00

1-4

Сучасні українські письменники для малечі (огляд нових надходжень)

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

Бесіда з історії карнавального костюму «Карнавал,  карнавал» + конкурс малюнків на кращий карнавальний костюм

11.00-12.00

9-11

Як приготувати новорічні подарунки (бесіда – рекомендація)

02.01.2018

вівторок

09.00-10.00

1-4

«Казка зимового лісу» година спілкування

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

Літературна вітальня «Про новорічних дідусів»

11.00-12.00

9-11

«Зимові казки» (з історії свята)

03.01.2018

середа

09.00-10.00

1-4

Новорічні загадки (ігри)

10.00-11.00

5-8

«Збережи ялинку» (година спілкування)

11.00-12.00

9-11

«Дід Мороз, Снігуронька та Новий рік» (бесіда)

04.01.2018

четвер

09.00-10.00

1-4

«Велика таємниця сніжинок» (бесіда)

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

«Зимова круговерть» - вікторина

11.00-12.00

9-11

Літературне лото «З яких творів»

09.01.2018

вівторок

10.00-12.00

3-6

Бесіда «Як святкують Новий рік та Різдво в країнах Світу»

10.01.2017

середа

10.00-12.00

9-11

Бібліографічний огляд творів про Новий рік та Різдво

11.01.2017

четвер

11.00-14.00 5-8 Народний  календар. Знайомство з зимовими  святами

12.01.2017

п’ятниця

10.00-13.00 9-11 Бібліотечний урок «Довідкова література» Дудник В.О.

        

 

     

                        План

 роботи комп’ютерного кабінету КЗО "СЗШ № 96" ДМР на зимових канікулах 

2017-2018 навчального року

 

Дата

Час

Назва заходу

Клас

Місце проведення

Відповідальний

26.12.2017

вівторок

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Незабаром зима»)

5-11

Каб. № 308

27.12.2017

середа

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Незабаром літо»)

5-11

Каб. № 308

28.12.2017

четвер

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Новорічна ялинка»)

5-11

Каб. № 308

29.12.2017

п’ятниця

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Текстовий редактор Word (таблиці)

5-11

Каб. № 308

02.01.2018

вівторок

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Текстовий редактор Word (таблиці та малюнки)

5-11

Каб. № 308

03.01.2018

середа

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

8-11

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

04.01.2018

четвер

11.00-12.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Новий рік»)

8-11

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

05.01.2018

п’ятниця

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

09.01.2018

вівторок

11.00-12.00 Консультації по використанню текстового редактора WORD 5-11 Каб. № 308 Захарченко Л.Г.

10.01.2018

середа

13.00-14.00 Робота з алгоритмами, складання програм на мові програмування Паскаль 8-11 Каб. № 308 Захарченко Л.Г.

11.01.2018

четвер

10.00-11.00 Ігри для молодших класів 1-4 Каб. № 308 Захарченко Л.Г.

12.01.2018

п’ятниця

11.00-12.00 Робота в текстовому редакторі WORD (таблиці та малюнки) 5-11 Каб. № 308 Захарченко Л.Г.

 

 

         

            План

 роботи спортивного залу КЗО "СЗШ № 96" ДМР на зимових канікулах 

2017-2018 навчального року

 

Дата

Час

Назва заходу

Клас

Місце проведення

Відповідальний

26.12.2017

вівторок

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

12.00-14.00

Змагання з волейболу

7-8

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

27.12.2017

середа

10.00-12.00

Веселі старти

1-5

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

12.00-13.00

Аеробіка

9-11

Спортивний зал

Марадудін В.В.

13.00-14.00

Змагання з футболу

6-7

Спортивний зал

Марадудін В.В.

14.00-15.00

Змагання з баскетболу

8-9

Спортивний зал

Марадудін В.В.

28.12.2017

четвер

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Полтавець  Т.В.

12.00-14.00

Змагання з волейболу

7-8

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

14.00-15.00

Змагання з баскетболу

9-11

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

29.12.2017

п’ятниця

10.00-12.00

Змагання з футболу

5-7

Спортивний зал

Марадудін В.В.

12.00-14.00

Козацький гарт

6-8

Спортивний зал

Марадудін В.В.

14.00-15.00

Змагання з баскетболу

9-11

Спортивний зал

Марадудін В.В.

02.01.2018

вівторок

10.00-12.00

Веселі старти

1-5

Спортивний зал

Марадудін В.В.

12.00-13.00

Змагання з гандболу

9-11

Спортивний зал

Марадудін В.В.

03.01.2018

середа

10.00-12.00

Змагання з футболу

5-7

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

12.00-14.00

Козацький гарт

6-8

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

14.00-15.00

Баскетбол

9-10

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

04.01.2018

четвер

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Марадудін В.В.

12.00-14.00

Змагання з волейболу

7-8

Спортивний зал

Марадудін В.В.

14.00-15.00

Змагання з волейболу

9-11

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

05.01.2018

п’ятниця

10.00-13.00 Козацький гарт 7-8 Спортивний зал Полтавець Т.В.

09.01.2018

вівторок

12.00-14.00 Веселі старти 5-6 Спортивний зал Марадудін В.В.

10.01.2018

середа

13.00-15.00 Змагання з гандболу 9-11 Спортивний зал Марадудін В.В.

11.01.2018

четвер

10.00-12.00 Змагання з волейболу 1-5 Спортивний зал Полтавець Т.В.

12.01.2018

п’ятниця

13.00-14.00 Змагання з волейболу 9-11 Спортивний зал Марадудін В.В.