Підручники для школи

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 96" Дніпровської міської ради, Новокодацький район, м.Дніпро

 





План роботи на зимові канікули 2016-2017 н.р.

 

 

П’ятниця 

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

30.12.2016

10.00-12.00

Новорічні масовки біля районної ялинки

1-4

Потапова Г.М.,

Шкут Н.В.

Площа  Єдності

11.00-13.00

Конкурс малюнків «Зима»

5-8

Іванцова Л.М.

Каб. № 306

14.00-16.00

 

Зимові розваги на свіжому повітрі

9-11

Федченко Г. І. Касьянов Б. О.

Парк Глоби

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

Вівторок

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

03.01.2017

10.00-12.00

«Із-за горочки, з-за калиночки колядники йдуть з Україночки»

1-4

Деркач І.О.         Кіндич В.О.            

Каб. №201  

12.00-14.00

Театральне свято «Новорічні несподіванки»

5-10

Касьянов Б.О.      Котеленець Н.Ф.

Петренко В.А.

Палац творчості

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

Середа

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

04.01.2017

10.00-12.00

Засідання органів шкільного самоврядування

9-10

Маньковська О.С.

Каб. педагога- організатора

11.00-13.00

Новорічні масовки біля районної ялинки

5-8

Петренко В.А.    Лимарь О.М.

Площа Єдності

11.00-12.00

Концертна програма «Різдвяні подарунки»

1-4

Скібіна І.О.,

Мальцева Г.Є.        Вороновська Ю.Ю.

Каб. № 205

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

Четвер

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

05.01.2017

10.00-12.00

Міс «Сніжинка» і містер «Сніговик» (конкурсна програма)

1-4

Пугач А.М.,

Шкут Н.В.

 

Каб. № 104

12.00-13.00

«Як на Василя» (старий новий рік)

9-11

Бондаренко А.В. Курченко Т.М.

Каб. № 305

14.00-16.00

Робота гуртка «Юний художник»

5-6

Іванцова Л.М.

Каб. ОТМ

14.00-16.00

Відвідування районної ялинки

7-8

Шелюжко М.В.,

Лимар О.М.

Площа Єдності

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

Вівторок

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

10.01.2017

10.00-11.00

Новорічні загадки, ігри

1-4

Бондаренко О.О.

Потапова Г.М.

Каб. № 107

11:00-12:00

Новорічні масовки біля районної ялинки

5-8

 Федорова К.І.

Дерун К.І.

Площа Єдності

12.00-13.00

Конкурс на кращого читця віршів про наш край

9-11

Теліпко Н.В.     Курченко Т.М.

Каб. № 408

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

Середа

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце

проведення

11.01.2017

10.00-11.00

Засідання органів шкільного самоврядування

10-11

Маньковська О.С.

Каб. педагога- організатора

11.00-13.00

Розваги біля районної ялинки

5-8

Бондаренко А.В.

Петренко В.А.

Площа Єдності

12.00-14.00

«Ніч перед Різдвом» (літературна вікторина)

1-4

Михайлянц Р.К.

Рассохіна А.А.

Каб.  № 204

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

Четвер

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

12.01.2017

10.00-12.00

«Ніч перед різдвом» (літературна вікторина)

1-4

Олексенко Л.М.,

Мальцева Г.Є.  

Каб. № 202

12.00-14.00

Подорож до країни Мультляндії

5-7

Нікітюк В.І.

Дерун К.І.

Каб. №303

14.00-16.00

Народні розваги у парку Молодіжний

9-11

Касьянов Б.О.

Курченко Т.М.

Парк Молодіжний

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

П’ятниця

Дата

Час проведення

Назва заходу

Класи

Відповідальний

Місце проведення

13.01.2017

10.00-12.00

Різдвяне свято «Щедрий вечір! Добрий вечір»

1-4

Козловська О.А.,

Бондаренко  О. О.

Каб. № 108

12.00-14.00

Театральне свято «Новорічні несподіванки»

5-7

Шелюжко М.В.

Захарченко Л.Г.

Каб. № 407

14.00-16.00

Новорічні масовки біля міської ялинки

9-11

Курченко Т.М.

Площа Єдності

Робота спортивного залу, бібліотеки та комп’ютерного кабінету за окремим планом

 

 

                             План

 роботи бібліотеки на зимові канікули

по середній школі № 96

2016-2017 навчальний рік

 

Дата

Час

Клас

Зміст роботи

Відпові дальний

30.12.2017

п’ятниця

09.00-10.00

1-4

Конкурс читців «В гостях у снігової королеви»

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

«Зимові зустрічі» (літературна вітальня)

11.00-12.00

9-11

«Як святкують новий рік в країнах світу» (година спілкування)

03.01.2017

вівторок

09.00-10.00

1-4

«Ось така зима» - літературна мандрівка по казках та оповідях про зиму

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

«Яка вона зима» (спроба стати автором казки, вірша, розповіді про зиму)

11.00-12.00

9-11

Виготовлення новорічних прикрас «Наряд для ялинки»

04.01.2017

середа

09.00-10.00

1-4

Сучасні українські письменники для малечі (огляд нових надходжень)

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

Бесіда з історії карнавального костюму «Карнавал,  карнавал» + конкурс малюнків на кращий карнавальний костюм

11.00-12.00

9-11

Як приготувати новорічні подарунки (бесіда – рекомендація)

05.01.2017

четвер

09.00-10.00

1-4

«Казка зимового лісу» година спілкування

Дудник В.О.

10.00-11.00

5-8

Літературна вітальня «Про новорічних дідусів»

11.00-12.00

9-11

«Зимові казки» (з історії свята)

10.01.2017

вівторок

09.00-10.00

1-4

Новорічні загадки (ігри)

10.00-11.00

5-8

«Збережи ялинку» (година спілкування)

11.00-12.00

9-11

«Дід Мороз, Снігуронька та Новий рік» (бесіда)

11.01.2017

середа

09.00-10.00

1-4

«Велика таємниця сніжинок» (бесіда)

Дудник В.О.

 

10.00-11.00

5-8

«Зимова круговерть» - вікторина

11.00-12.00

9-11

Літературне лото «З яких творів»

12.01.2017

четвер

10.00-12.00

3-6

Бесіда «Як святкують Новий рік та Різдво в країнах Світу»

13.01.2017

п’ятниця

10.00-12.00

9-11

Бібліографічний огляд творів про Новий рік та Різдво

        

 

     

                        План

 роботи комп’ютерного кабінету на зимові канікули 

по середній школі № 96

2016-2017 навчальний рік

 

Дата

Час

Назва заходу

Клас

Місце проведення

Відповідальний

30.12.2016

п’ятниця

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Незабаром зима»)

5-11

Каб. № 308

03.01.2017

вівторок

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Незабаром літо»)

5-11

Каб. № 308

04.01.2017

середа

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Графічний редактор Paint (малюнок «Новорічна ялинка»)

5-11

Каб. № 308

05.01.2017

четвер

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Текстовий редактор Word (таблиці)

5-11

Каб. № 308

10.01.2017

вівторок

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.00-14.00

Текстовий редактор Word (таблиці та малюнки)

5-11

Каб. № 308

11.01.2017

середа

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

8-11

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

12.01.2017

четвер

11-00-12-00

Графічний редактор Paint (малюнок «Новий рік»)

8-11

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

13.01.2017

п’ятниця

10.00-11.00

Клавіатурний тренажер

1-4

Каб. № 308

Захарченко Л.Г.

 

 

         

            План

 роботи спортивного залу на зимові канікули

по середній школі № 96

2016-2017 навчальний рік

 

Дата

Час

Назва заходу

Клас

Місце проведення

Відповідальний

30.12.2016

п’ятниця

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

12.00-14.00

Змагання з волейболу

7-8

Спортивний зал

Рибка Т.О.

03.01.2017

вівторок

10.00-12.00

Веселі старти

1-5

Спортивний зал

Рибка Т.О.

12.00-13.00

Аеробіка

9-11

Спортивний зал

Рибка Т.О.

13.00-14.00

Змагання з футболу

6-7

Спортивний зал

Рибка Т.О.

14.00-15.00

Змагання з баскетболу

8-9

Спортивний зал

Рибка Т.О.

04.01.2017

середа

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Полтавець  Т.В.

12.00-14.00

Змагання з волейболу

7-8

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

14.00-15.00

Змагання з баскетболу

9-11

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

05.01.2017

четвер

10.00-12.00

Змагання з футболу

5-7

Спортивний зал

Марадудін В.В.

12.00-14.00

Козацький гарт

6-8

Спортивний зал

Марадудін В.В.

14.00-15.00

Змагання з баскетболу

9-11

Спортивний зал

Марадудін В.В.

10.01.2017

вівторок

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

12.00-14.00

Аеробіка

7-8

Спортивний зал

Рибка Т.О.

14.00-15.00

Змагання з волейболу

9-11

Спортивний зал

Марадудін В.В.

11.01.2017

середа

10.00-12.00

Веселі старти

1-5

Спортивний зал

Марадудін В.В.

12.00-13.00

Змагання з гандболу

9-11

Спортивний зал

Марадудін В.В.

12.01.2017

четвер

10.00-12.00

Змагання з футболу

5-7

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

12.00-14.00

Козацький гарт

6-8

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

14.00-15.00

Баскетбол

9-10

Спортивний зал

Полтавець Т.В.

13.01.2017

п’ятниця

10.00-12.00

Змагання з гандболу

5-6

Спортивний зал

Рибка Т.О.

12.00-14.00

Змагання з волейболу

7-8

Спортивний зал

Рибка Т.О.

14.00-15.00

Змагання з волейболу

9-11

Спортивний зал

Рибка Т.О.